Rancho Belle Vue Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Rancho Belle Vue 10 perc autózásra található a Cascata Cobrinha de Ouro területétől és kertre néző kilátással büszkélkedhet. Ingatlan erkélyt, síkképernyős műholdas TV-t és klímaberendezést foglal magába a szobákban.
Az ingatlantól 15 perc autóútra van a Santo Amaro da Imperatriz negyed.
Az ingatlan hozzáférést kínál felszerelt konyha minden felszereléséhez. A helyszínen úszómedence, közösségi úszómedence és kert található.
- Helyi látnivalók
- Capela Sao Sebastiao3100 km
- Repülőterek
- Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repuloter49 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Rancho Belle Vue Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Rancho Belle Vue Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Rancho Belle Vue Villa biztosít konyhát?
A Rancho Belle Vue Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Rancho Belle Vue Villa fogad háziállatokat?
A Rancho Belle Vue Villa nem fogad háziállatot.